Állás

Legyél Te az új

Szerviztechnikus munkatársunk

teljes- vagy részmunkaidőben!

FELADATOK

technikai feladatok, szerelés, javítás, előkészítés, tisztítás

borhűtők javítása, összeszerelése, előkészítése

raktári, műhelyi rend és tisztaság kialakítása, fenntartása

készülékek állapotának megóvása, tisztán tartása

ELVÁRÁSOK

hűtőgépszerelő vagy műszerész végzettség

technikai szakértelem, kézügyesség, szerelői tapasztalat

középfokú végzettség

jó fizikum (borhűtők mozgatása)

megbízható, precíz, igényes munkavégzés

önállóság

 ELŐNY

B kategóriás jogosítvány + vezetési gyakorlat

Kalorikus tapasztalat

Technikusi tapasztalat

VÁLASSZ MINKET

mind munkaidőben, mind a munkavégzés idejében rugalmasak vagyunk

fiatalos csapat, barátias hangulat

elsődleges bázis Budafok, itt található a raktárunk és irodánk

cégünk könnyen megközelíthető az alábbi településekről: Budaörs, Diósd, Érd, Halásztelek, Szigetszentmiklós, Budapest

Munkavégzés helye:

BUDAPEST XXII. Kerület

Adataid törlését vagy módosítását bármikor kérheted tőlünk az info@borhutobolt.hu e-mail címünkön. Adatvédelmi tájékoztatónkat ITT olvashatod el.